Już w najbliższy czwartek 30.04.2026 r. o 19:30 w Parafii św. Pawła Apostoła w Bielsku-Białej odbędzie się comiesięczna Eucharystia z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała prowadzona przez Wspólnotę Ewangelizacyjną św. Pawła. Serdecznie zapraszamy
27.03.2026 celebrowaliśmy Drogę Krzyżową ulicami miasta, która ze względu na warunki atmosferyczne, odbyła się w kościele Św. Pawła. Poniżej relacja fotograficzna